Turck R6134 C9-A41X/120VAC
Turck R6134 C9-A41X/120VAC is available to buy in increments of 1
RELECO by TURCK, Miniature, General Purpose Relay
Releco By Turck, Miniature, General Purpose Relay, 4 Changeover Contacts, Contact Rating: 5A/250V Ac1, 5A/30V Dc1, Coil Voltage: 120 Vac
| SKU | TURCK-R6134 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | C9-A41X/120VAC |
| Manufacturer | Turck |
| Brand | Turck |
| ID Number | R6134 |
| Features/Benefits | 4 changeover contacts, Contact Rating: 5A/250V AC1, 5A/30V DC1, Coil Voltage: 120 VAC |